Liturgische bloemschikking dienst van gebed voor de eenheid

Thema; wandelen met God

De liturgische bloemschikking laat de verschillende wegen zien.. Ieder mens is uniek en ook de weg die met God bewandeld wordt is voor niemand gelijk. Het maakt net uit op welke wijze je, je geloof beleid de kern en doel van de weg is dezelfde; je levenswandel met God. Het is een weg van rechtdoor, bochten hoogten en diepten en bovenal verwondering. Je  weet niet waar de weg heen leidt maar je kan deze vol vertrouwen met God bewandelen. Ieder voorjaar zijn er vele kleine wonderen, de natuur komt na de winter tot leven. Nieuw leven wordt binnen het dierenrijk geboren. De bollen hebben die belofte in hun kern verborgen en komen na een koude en donkere winter onder de voorjaarszon tot volle bloei. Zo komen wij tijdens onze wandeling met God tot bloei.