Thema; geloven met hart en ziel, vieren en verbinden.

De bloemschikking start met de doorgang van riet. Het riet symboliseert de gemeente, riet is heel buigzaam en sterk. De doorgang is de verbinding van ons als gemeente naar het liturgisch centrum en visa versa. Aan het eind van de doorgang staat een boom. De vertakking verbeeldt de samenwerking en de verbinding van onze gemeente. Ieder gemeentelid is op zijn of haar manier verbonden met onze gemeente. Doordat we op handen worden gedragen door onze Hemels Vader kunnen we samen vieren dat we een gemeente van God zijn. Hij zegent ons met zijn handen. De vele handen die in de boom hangen symboliseren verschillende betekenissen, ze zijn ondersteunend, zegenend, geven een steuntje in de rug, houden je tegen. Een ieder heeft verwoord; wat is voor u/jij vieren en verbinden in de gemeente?