Het jeugdwerk van onze gemeente bestaat o.a. uit:

Jeugdraad

De jeugdraad houdt zich bezig met het coördineren van het jeugdwerk en de verschillende jeugdactiviteiten binnen onze gemeente. Daarnaast organiseert het start- en slotactiviteiten voor de jeugd, maar ook Paaschallenge, bezoeken EO -jongerendag en een interkerkelijk volleybaltoernooi.

Onze gemeente kent verschillende jeugdclubs, ook worden er vele ‘’losse’’ activiteiten organiseert. Als jeugdraad vinden we het belangrijk dat jongeren niet alleen deelnemen aan het jeugdwerk (zoals clubs of activiteiten) maar ook actief betrokken zijn en inbreng hebben.

De jeugdraad bestaat minimaal uit:

  • Alle jeugdouderlingen
  • De jongerenpastor
  • De predikant
  • Minimaal 2 jongeren (15 tot 25 jaar)

 

De jeugdraad heeft als doel om onze jeugd zo goed mogelijk te bereiken en hen stimuleren en begeleiden in geloofsontwikkeling.

 

Vrijwilliger worden in het jeugdwerk? Graag, we zijn altijd op zoek naar nieuwe vrijwilligers.

Neem gerust contact op met de jongerenpastor Joël:  jeugddienst 2 06-52693640