Kampvuuravonden

 

Kampvuuravond … voor mannen

Elke laatste donderdagavond van de maand, je bent van harte welkom!

Vuur, ontmoeting & vriendschap

Met als motto, ‘geef een man een vuurtje en wat te drinken, dan weet hij wat de bedoeling is’ worden er op verschillende locaties in het land kampvuuravonden georganiseerd. Ook in de regio Makkum komen we (mannen vanaf een jaar of 18) eens per maand op een laagdrempelige manier en onder het genot van een hapje en een drankje en een kampvuur bij elkaar om actief bezig te zijn, te zingen, bidden en te praten over (geloofs)zaken die er toe doen. Ben je nieuwsgierig? Kom gewoon een keer langs, je bent welkom!

UITNODIGING WAT: Kampvuuravond

WANEER: Elke laatste donderdag v/d maand, van 20.00 tot c.a. 22.30 uur

WAAR: Bij de boerderij van Frans en Ria de Haan in Schraard

WIE: Mannen uit Makkum e/o vanaf 18 jaar

Kijk voor meer informatie en agenda op http://kampvuur-avonden.nl/ en meld je aan voor de nieuwsbrief of via Martijn Pals con tel 233724, e-mail: martijnpals@kpnplanet.nl

 

Kampvuuravond

klik Hier voor info

Voor de nieuwsbrief klik Hier. 

Volg ons op facebook


 

 
 
What do you want to do ?
New mail
 
What do you want to do ?
New mail
 
What do you want to do ?
New mail